STATEK U KAPLIČKY

Venkovský statek U Kapličky ležící necelých 30km od Prahy. V obklopení Brdských lesů atmosféru dokresluje okouzlující výhled na okolní přírodu.

OHROMUJÍCÍ PROSTORY

Statek U Kapličky nabízí hned několik variant prostor dle velikost veselky. Vnitřní prostory restaurace poskytují pohodlné usazení 50 osob. Stejně tak je možná venkovní svatba pod svatebním šapitó s kapacitou až 150 osob. Třetí variantou je stylová stodola s kapacitou 110 osob. Navíc s rozlohou 10.000 metrů čtverečních je areál dost veliký pro velkou svatbu s možností vyvětrání hlavy pro vaše hosty.

POHÁDKOVÉ DEKORACE

V ceně pronájmu vám statek zajistí luxusní dekorování celého areálu, které vytvoří romantickou atmosféru. Navíc vám také nabídnou koordinace obřadu a ubytování na celé 2 dny pro vaši plnou spokojenost. Pakliže nechcete na celý pátek zaúkolovat svou rodinu s dekorováním, tato varianta je pro vás skvělým řešením.

SLANÝ A SLADKÝ BAR

Statek U Kapličky nabízí perfektní servis, se kterým se pojí kompletní zajištění sladkého i slaného baru. A pokud byste rádi opravdový full-service, možností je také využít jejich nápojového cateringu.

Vaše Viktorie

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář