VÝROČÍ SVATBY

Ať už se chystáte oslavit své první nebo naopak 50. výročí svatby, můžeme vám dát hned několik tipů a nápadů na dárek a jeho původu. Každý rok výročí svatby má tradiční dárek, stejně jako květiny, barvy a drahé kameny, které korelují s příslušnou oslavou.

1. VÝROČÍ – PAPÍR

K vašemu prvnímu výročí představuje papír tradiční dárek. Vlákna uvnitř papíru symbolizují sílu a konektivitu vašeho kvetoucího vztahu. Papír je také prázdný list, abyste mohli napsat svůj vlastní příběh, nechte svůj úplně první dárek k výročí svatby promluvit věcmi jako jsou vstupenky na nějakou akci nebo knížka.

5. VÝROČÍ – DŘEVO

Pro tento milník manželství se páry tradičně obdarovávají dřevem. To odráží sílu a trvanlivost vašeho manželství, stejně jako silné kořeny, které zapouštíte. Stříbro je naproti tomu moderním dárkem k pátým výročím. Je za tím sladký symbol – označuje všechna vaše sdílená jídla a pouto, které jste si vytvořili za posledních pět let.

10. VÝROČÍ – CÍN NEBO HLINÍK

Desetiletým dárkem k výročí je tradičně cín nebo hliník, které symbolizují sílu a odolnost vašeho manželství. Ale pro moderní dárek k 10. výročí se obraťte na nejlepšího přítele každé dívky: diamanty. Tento vzácný klenot odráží trvanlivost vašeho desetiletého manželství. Pokud jste se svým partnerem plánovali upgradovat zásnubní prsten, 10. výročí svatby je k tomu dokonalým milníkem.

20. VÝROČÍ – PORCELÁN

Celé dvě dekády manželství vyžadují masivní oslavu a zvyky k 20. výročí jsou v souladu s nádherou tohoto významného úspěchu. Tradičním dárkem je porcelán, představující krásu a jemnou povahu vašeho vztahu. To vám také poskytuje perfektní záminku pro obnovu kuchyňského nádobí.

30. VÝROČÍ – PERLY

Třicet let a prosperující! K tomuto výročí představují perly tradiční dárek. Tento čistý drahokam symbolizuje nevinnost a poctivost, nemluvě o dokonalých kulatých perličkách, které jsou vzácností, stejně jako vaše láska. A protože perly pocházejí z ústřic, proč si nezarezervovat se svou láskou šnorchlovací nebo potápěčskou výpravu?

Vaše Viktorie


		

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář