VÝBĚR SVATEBNÍHO MÍSTA

Jste zasnoubená, ale stále nemáte vybrané to pravé místo pro vás? Je nejvyšší čas zmapovat terén a některé si zvolit. Pamatujte, že se svatby plánují rok dopředu, a proto můžete hledat svatební místo nejen na rok 2024, ale už i 2025. Kdo má tedy rád pořádný předstih, směle do toho! Najít ideální místo však není snadné. Existuje tolik možností, ze kterých si můžete vybrat, ať už hledáte ohromující stodolu, elegantní taneční sál, útulnou restauraci nebo klidný úsek pláže u moře.

Na výběru místa, kde uspořádáte svůj den D závisí vícero faktorů. Jedním z nich může být roční období svatby, styl – chcete svatbu raději oficiálnější v obleku nebo se chcete cítit jako víla Amálka, ale taky třeba počet hostů.

Místo odpovídající vaší vizi

Může se to zdát samozřejmé, ale hledejte místa, která odpovídají estetice, kterou máte na mysli. Pokud plánujete moderní svatbu, podívejte se do galerií nebo dobře navržených restaurací. Na druhou stranu, svatba obsahující více přírodních prvků dobře funguje s venkovními prostory, jako jsou parky, dvorky a ranče. Výběr místa, které zapadá do vašich ideálů, vám umožní cítit se uvolněně.

Seznam hostů – takzvaný Guest List

Vědět, kolik hostů očekáváte, že pozvete, než se půjdete podívat na místa, vám pomůže ušetřit bolesti hlavy a dny plné chaosu. Páry často podceňují, kolik lidí pozvou (nebo kolik jich budou chtít přidat jejich rodiče), takže si promluvte včas, abyste věděli, s čím skutečně pracujete. Také vám seznam pomůže rozložit rozpočet, protože nemalé náklady jsou velmi závislé na počtu lidí, které zvete.

Předpokládaný rozpočet

Je to víc než jen to, kolik bude stát pronájem prostoru. Zjistěte, jaký je váš celkový rozpočet, a také přibližné náklady na provedení vašeho návrhu. Rozdělte svůj celkový rozpočet podle kategorií a upřednostněte více finančních prostředků pro dodavatele, kteří mají vyšší prioritu. Pokud si nejprve vyberete své místo a pak si uvědomíte, že je samotný náklad prostor vysoký a nemůžete si tak dovolit vysněné dodavatele dalších služeb, nastane pro vás těžký boj. Při ceně za pronájem svatebního místa také zjistěte, co vše je v ceně zahrnuto jako jsou svatební dekorace či květinová výzdoba.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář