TRENDY SVATEBNÍCH ŠATŮ PRO ROK 2024

Pojďme se ponořit do krásné povinnosti v souvislosti plánování svatby, a to do výběru perfektních svatebních šatů. Pakliže chcete jít s trendem, pojďte s námi prozkoumat TOP trendy roku 2024 podrobněji, na základě kterého budete zase o krůček blíže ke své představě, jak by takové šaty měly vypadat.

HOLLYWOODSKÝ GLAMOUR STYL

Chcete na svůj svatební den vypadat jako bohyně oděna ve stříbrném plátně, která okouzlí každého hosta? Důraz na křivky, vosí pas, dekolt a celkově ženskost, to je oč tu běží. Takovýto styl šatů se hodí spíše pro městský či luxusnější styl svatby, kde budete působit jako hollywoodská hvězda.

OHROMUJÍCÍ RUKÁVY

Svatební šaty s rukávy nejsou jen pro zimní svatby. Trend svatebních šatů s rukávy vešel pro rok 2024 opět do módy. Nový trend rukávů přináší hravější a uvolněnější atmosféru a přidává něco navíc klasickým i nadčasovým designům – ať už se rozhodnete pro střih šatů typu mořská panna, pouzdrový nebo princeznovský střih, s rukávy budou všechny z nich vypadat božsky.

POUZDROVÉ ŠATY

Pouzdrové šaty jsou velmi vítaným oživením jako trend svatebních šatů pro rok 2024. Ideální je pro ty nevěsty, které chtějí vytvořit ženskou siluetu se zvýrazněním křivek. Takové šaty jsou perfektní jak pro městské svatby, tak i veselky na samotě, pokud sníte o sexy padnoucí eleganci.

HLUBOKÉ VÝSTŘIHY

Odvažte se odhalit své sebevědomí – v roce 2024 se hluboký výstřih stal trendem a díky iluzivnímu vyztužení v oblasti mezi prsy se můžete cítit sexy a zároveň nemusíte mít strach z možného trapasu. Pokud chcete spojit smyslnou sofistikovanost s koketní ženskostí, pak je takovýto styl šatů perfektní volbou pro váš velký den. Díky hlubokému výstřihu, který je ideální pro svatby všech stylů, budete ve svůj velký den středem pozornosti.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář