TRENDY SVATEBNÍCH DORTŮ PRO ROK 2024

Svatební dort je ozdobou každé svatby a často jediným hostem, který má vlastní stůl. Je lahodný a dekadentní, je dokonalým zakončením každé svatební hostiny a pro mnoho hostů může být jednou z nejpamátnějších částí svatby. Pojďme si tedy společně ukázat, jaké dorty budou pro rok 2024 udávat trendy.

Rozevláté a extravagantní

Svatební dorty s volánky napodobují nádherné záhyby a volánky svatebních šatů. Jsou jemné, ženské a romantické. Svatební dorty s volánky si v posledních letech získaly oblibu z několika důvodů. Jemný, téměř krajkový vzhled dodává dortu luxusní a okouzlující vzhled. Vypadají romanticky a vyzařuje z nich elegance, což z nich dělá úžasné dorty pro luxusní svatby.

Ombre

Ombre je stínovaná nebo odstupňovaná barva a je to technika, která se ve zdobení dortů používá již delší dobu. Jemný efekt blednutí funguje velmi dobře s pastelovými barvami, i když efekt je ohromující i v případě výrazných barev. Skvělý způsob, jak začlenit svatební barvy do svatebního dortu, který ohromí

Geometrické tvary

Geometrické tvary a vzory na dortech jsou stále častějším jevem. Svými strukturovanými vzory a elegantními čistými liniemi oslovují smysly moderních nevěst. Geometrické vzory dortů se spoléhají na symetrii, světlo a stín a vytvářejí opakující se vzory jedinečným způsobem.

Květinová kaskáda

Svatební dorty a květiny jsou pro sebe jako stvořené. Pěkné květy mohou jinak obyčejný dort pozvednout a proměnit ho ve výstavní kousek. Na dort lze použít různé květiny, je však důležité dbát na to, aby byly jedlé a netoxické. Květinový design dortu může být různý, od náhodně rozptýlených květin nebo pečlivě umístěných aranžmá až po dramatické kaskády vodopádů, které sahají až k podlaze.

Neobvyklý mramor

Pro minimalistické nevěsty jsou mramorové dorty moderní a stylovou volbou. Většina mramorových svatebních dortů bývá nezdobená, ale dobře fungují s kovovými prvky, jako je zlato nebo stříbro, jelikož vytvářejí ohromující dojem.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář