SVATBA V RÁJI S AGENTUROU DELUXEA

Jsi čerstvě zasnoubená, ale nejsi typ organizačně zdatné nevěsty? Pokud chceš svatbu v zahraničí přesně podle tvých představ, ale nemáš chuť nebo čas si vše plánovat sama, máme pro tebe dobrou zprávu. S cestovní kanceláří DELUXEA si užiješ svatební těšení naplno a bez stresu!

Agentura je tu pro nevěsty již více než 25 let, kdy odstartovala jejich nabídku svateb v exotice.

Vybrat si můžeš hned z několika ostrovů, které jsou opravdovým rájem na Zemi. Ať už sis vysnila svatbu na Seychelách, Mauriciu, Srí Lance, Bora Bora, Moorea nebo v Polynésii na Tahiti, tvá pohádka se může s naší pomocí stát skutečností!

Mimo uspořádání právně platného sňatku na pláži při západu slunce ti agentura dokáže pomoci i s plánováním líbánek a zařídí ty nejlepší služby pro ke tvé spokojenosti.

Aby ses nemusela obávat komplikovaného papírování spojeného se zahraniční veselkou, na místě bude zařízena česká delegátka, svatební překladatelka i svatební koordinátorka přítomna v každém z hotelů (rozpětí hotelů je veliké). Celý proces tedy proběhne hladce tak, aby nevěsta ani ženich neztráceli úsměv na tváři.

A pokud si myslíš, že je takovou svatbu potřeba začít zařizovat dlouhé měsíce dopředu, tak tě velice ráda vyvedu z omylu. Cestovní kancelář DELUXEA ti vyřídí všechny potřebné dokumenty a naplánuje celou veselku již za 8 týdnů! No není to nádhera?

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář