SNUBNÍ PRSTENY

Najít dokonalý snubní prsten pro vás a vašeho snoubence je mnohem jednodušší, než si myslíte. I když máte na mysli specifický styl nebo už měsíce brouzdáte na Pinterestu, i přesto budete pravděpodobně ohromeni obrovským množstvím možností, které jsou dnes k dispozici. Přirozeně je tedy normální mít konečným rozhodnutím dilema.

Jan na výběr perfektních prstenů?

Nejdůležitější věcí, na kterou je třeba myslet při hledání dokonalého snubního prstenu, je styl, který vás i vašeho ženicha vystihuje. Takže, ať už jsou tradiční nebo ne, vždy je lepší vybrat takové kousky, které vám způsobí motýlky v břiše.

Doplněk zásnubního prstenu

Najděte si kousek, který doplní váš zásnubní prsten. Váš zásnubní prsten a snubní prsten budete téměř vždy nosit současně, takže dbejte na to, aby se vám spolu líbily a tvořily tak pěknou kombinaci. Některé prstýnky se po svatbě dají dokonce přitavit k sobě, vznikne vám tím nádherný 2 v 1 komplet. Myslete také na svůj lifestyle, který by měl prsten také doplňovat.

Rozpočet

Držte se v rámci svých finančních možností. Ano, snubní prsteny jsou občas velkou marnotratností a někteří by je dokonce mohli označit za jednu z nejdražších položek. Vybírejte s ohledem na to, že je to však ale jedna z mála věcí, která vás bude zdobit a připomínat vám po celý život váš den. Z toho důvodu bychom doporučili zlatou střední cestu! Netřeba celý snubní prsten osázet diamanty, vsaďte si do prstenu třeba jen tři na ozdobu. Pokud je jednoduchost něco, co je vám blízké, volte na tradiční klasiku v podobě zlatých prstenů bez zdobení. V kombinaci se zásnubním prstenem vytvoří decentní set.

Dopřejte si prosto k vyzkoušení

Udělejte si čas na vyzkoušení různých stylů. Na internetu prsten působí jinak, než ve skutečnosti, je dobré osobně prsteny vyzkoušet, abyste si udělali představu o tom, jak pohodlně se v nich cítí a zda jste v nich opravdu sami sebou.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář