RESORT ŠTÁBLOVICE

Absolutní jednička ve veřejném hlasování v anketě Svatební místo roku od roku 2017. Kapacita na svatební hostinu je 100 hostů, na celý objekt až 120 hostů. Svatba se zde dá uspořádat kdykoliv během roku. Okouzlí nejen perfektní gastronomií, ale i nádherným prostředím v podobě zámeckého parku s výhledem na zámek. Nebojte se, celý areál je při veselce uzavřen k vašemu naprostému soukromí.

ROMANTICKÉ PROSTŘEDÍ

Ta pravá romantika Vás čeká v každém ročním období. Jarní svatba za probouzející se přírody,  slunečná letní svatba, podzimní svatba, která hraje všemi barvami či zimní svatba s horkým svařeným vínem. V našem resortu zažijete skutečnou romantiku.

VÝBORNÁ KUCHYNĚ

Naše zámecká kuchyně Vám připraví ty nejlepší pokrmy k dokonalosti Vašeho svatebního dne.  Naše široká nabídka pokrmů si zakládá na domácí kuchyni obohacené prvky moderní gastronomie.

PERFEKTNÍ UBYTOVÁNÍ

Nabízíme pro Vás ubytování přímo na zámku. Novomanželé mohou využít krásný zámecký apartmán.

SVATEBNÍ MÍSTO ROKU

Od roku 2015 se naše Zámecká restaurace pravidelně umisťuje na předních příčkách ankety Svatební místo roku. Od roku 2017 jsme byli každoročně zvoleni absolutní jedničkou ve veřejném hlasování. Pro loňský rok 2020 jsme si opětovně toto ocenění vysloužili a umístili jsme se opět na překrásném prvním místě.

Vaše Viktorie

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář