PRVNÍ NOVOMANŽELSKÝ TANEC

Nenechte se odradit svým prvním tancem – postupujte podle našeho odborného průvodce a nebudete chtít opustit taneční parket!

Co je to první tanec?

Poprvé, kdy spolu novomanželský pár tančí na svatební hostině, se nazývá první tanec. Jedná se o velmi očekávanou událost a obvykle hraje speciální předem vybraná píseň, zatímco se svatebčané dívají. Taneční parket je ‚oficiálně‘ otevřen pro hosty po prvním tanci.

Komu první tanec patří?

V prvním tanci se obvykle objevuje jen novomanželský pár, i když mohou pozvat hosty a další členy svatebčanů, aby se k nim po vhodné době připojili na parketu. Na některých svatbách se také vyskytuje 2. tanec nevěsty s tatínkem.

Pokud nechcete být středem pozornosti celé písně, nebo prostě chcete, aby se k vám na taneční parket co nejdříve připojili vaši nejbližší, promluvte si předem se svým DJem, hudebníkem nebo kýmkoli, kdo má hudbu na starosti. . Rozhodněte se pro bod v písni, kde lze učinit oznámení a požádat hosty, aby se k vám připojili na parketu.

Píseň pro novomanželský tanec

Váš první tanec ve svatební den je pro vás a vašeho nového manžela romantickým a osobním okamžikem na oslavu vaší další fáze života. To znamená, že je nezbytné, abyste našli dokonalou melodii k této zvláštní příležitosti, na kterou se budete s láskou ohlížet po mnoho let. To se však snáze řekne, než udělá.

TIP: Vybírejte raději velmi osobní písně, ať už na základě textu nebo spojitosti se speciálním okamžikem.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář