OBNOVA SLIBU

Obnovení manželského slibu je slavnostní ceremoniál, během kterého si manželský pár znovu potvrzuje svůj závazek a lásku. Obzvláště oblíbené jsou u milníků 10., 20., 30. nebo 50. výročí, ale neexistuje žádné pravidlo, kdy lze obnovu slibu mít. Pro romantiky je možné svůj slib obnovovat třeba i každý rok.

Proč si obnovu slibu uspořádat?

Obnovení slibu se koná z mnoha důvodů. Svatba v malém počtu, absence financí. Možná měla nevěstu zlomenou ruku a chce si svůj den užít znovu? Pro nezlomně zamilované je také možnost, že si zkrátka svou lásku chtějí stále připomínat.

Kdy obnovu slibu naplánovat?

Neexistuje žádné pevné pravidlo, které by určovalo, kdy byste měli (nebo neměli!) své sliby obnovit. Některé páry čekají na milníky (10 nebo 20 let manželství), zatímco jiní tak učiní dříve. Častým důvodem pro obnovu slibu je překonání velké životní překážky.

TIP pro nevěsty:

Přátelé nebo rodinní příslušníci, kteří provádějí obnovu slibu, si často přejí darovat páru pamětní list o obnovení slibu na památku. Protože se nejedná o právní dokument, mohou být kreativní a personalizované.

Vaše Viktorie ♥


		

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář