NEVĚSTA V POŽEHNANÉM STAVU

Pro většinu z nás je svatba něco, o čem sníte jako malá holka. Vidíte bílé šaty, závoj, květiny – ale většina z nás si pod vším tím tylem nepředstaví velké břicho. Život se někdy stává mimo naše plány, a to je v pořádku! Pokud se chcete do plánování svatby vrhnout i s vaším malým pod srdcem, pojďte se na to vrhnout s námi.

VYUŽIJTE VÝHOD JEMNOSTI

Je si třeba říci, že se bude jednat o nekonvenčí veselku. Setkáte se s i s názory, že by měla být svatba odložena a podobně, ale nejdůležitější je jen váš pocit. Mít svůj velký den jako těhotná nevěsta přináší i své výhody. Dozajista bude obřad a veškerá oslava velmi dojemná, něžná a křehká. Zkuste si tuto krásnou energii zapamatovat a uchovat si ji v paměti.

SVATEBNÍ ŠATY PRO TĚHULKU

Je pravdou, že mateřství ve většině nevěst probudí depresi, že jste těhotná nevěsta. Využijte toho a přemýšlejte nad rámec svých možností, vaše svatba je již netradiční, tak proč se držet konvence svatebních šatů? Proč si nezvolit pohodlné šaty s květinami, které vám obtáhnou poprsí a níže budou splývavé.

NEZAMĚŘUJTE SE JEN NA DÍTĚ

Zatímco vaše dítě může být velkou součástí vaší svatby, vaše manželství je o lásce mezi vámi a vaším snoubencem. Možná by bylo hezké zmínit se o své rostoucí rodině ve svých slibech, ale ujistěte se, že strávíte den oslavami magie mezi vámi a vaší láskou. Zbytek života máte na to, abyste byli rodiči – tak oslavte, kde jste teď, a buďte tu jeden pro druhého.

Vaše Viktorie

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář