MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ A NAŠE TIPY NA SVATEBNÍ MÍSTA

Všechny nevěsty z Moravskoslezského kraje, spojte se! Pokud jsi přímo z tohoto kraje nebo si v něm chceš uspořádat veselku, jsi na správném místě. Máme tu pro tebe hned několik tipů na jedna z nejkrásnějších míst na půdě Moravskoslezského kraje, která budou tím pravým ořechovým pro Tvůj den D.

Zámecký resort Štáblovice

Absolutní jednička ve veřejném hlasování v anketě Svatební místo roku od roku 2017. Kapacita na svatební hostinu je 100 hostů, na celý objekt až 120 hostů. Svatba se zde dá uspořádat kdykoliv během roku. Okouzlí nejen perfektní gastronomií, ale i nádherným prostředím v podobě zámeckého parku s výhledem na zámek. Nebojte se, celý areál je při veselce uzavřen k vašemu naprostému soukromí.



Lorkova vila

Horský hotel Lorkova vila pro všechny milovníky beskydské přírody. Objekt nabízí možnost velké svatby s kapacitou až 150 hostů, ubytovat jich lze 96. Vila se nachází v srdci přírody, navíc disponuje romantickým wellness a výbornou kuchyní.


Pod Zeleným Dubem

Kus historie jen 8 minut od Ostravy. Užijte si svůj svatební den v secesním stylu hotelu a restaurace Pod Zeleným dubem. Velkolepý taneční sál s kapacitou až 180 hostů zajistí nekončící veselí.


Hotel Troyer

V podhůří Pusteven se nachází skvost jménem Hotel Troyer. Zeleň, lesy a klid jsou synonymem tohoto krásného místa. Nabízí kapacitu 100 hostů, na přespání ubytujete 54 hostů. Pokoje jsou velice útulné a zachovávají maximální komfort.


Horní stanice lanovky Pustevny

Láká vás netradiční svatební místo pro váš velký den? Horní stanice lanovky Pustevny je obklopena lesy a vyvézt se můžete nechat klidně samotnou lanovkou. Na hostinu si sem můžete pozvat 80 hostů, na odpolední raut o 48 hostů více. A jako bonus budete mít při obřadu jeden z nezapomenutelných výhledů.

Lexor

Pokud toužíš po menší svatbě, hotel Lexor je tím pravým. Kapacita se zde pohybuje okolo 60 hostů a můžeš využít i koutek pro děti! Obřad lze uskutečnit hned na několika místech. Ve výběru je nedaleká zahrada Piaristického kláštera, samotný hotel, radnice či kostelík vzdálený od Lexoru cca 20 metrů. Na krásné svatební fotky si můžete zajet na zříceninu hradu Hukvaldy vzdálené asi 10 minut cesty autem.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář