INSPIRACE NA ZIMNÍ SVATBU

Ať už se rozhodnete obléct teplý kožíšek (nic není tak elegantní, jako když ke svým svatebním šatům přidáte kabát z bílé kožešiny!), budete podávat originální koktejly, které zachycují ducha sezóny, nebo vyrazíte naplno se sněhově bílou paletou barev, existuje tolik úžasných způsobů, jak naplánovat zimní romantickou svatbu.

Zimní svatba a její výhody

Léto a podzim mohou být považovány za vrchol svatební sezóny, ale pokud se nás zeptáte, není nic tak romantického, jako když v zimě řeknete „ano“. Od bohatých barevných palet a příjemných materiálů až po sezónní květiny a slavnostní jídlo a pití. Zimní svatby překypují příležitostmi, jak naplnit den teplem a šarmem.

Nebojte se venkovních prostor

Nadšení nevěsty a ženich se postaralo o to, aby přijali roční období a počasí. Pokud vaše svatební místo ve velký den pokryje sníh, nebojte se vyjít ven – jak dokazují úžasné fotografie tohoto páru, pozadí bude naprosto epické. Přeskočte podzimní vlhkost a parné letní horko tím, že se rozhodnete pro zimní svatbu v říši divů. Věřte nám: Vaše vlasy a make-up vám poděkují.

Experimentujte s nápoji


Prozradím vám malé tajemství: Jakýkoli podpisový koktejl působí slavnostně, když mu dáte skvělé jméno. Ať už se rozhodnete podávat něco sezónně inspirovaného, ​​nebo svůj oblíbený koktejl, pojmenujete-li své charakteristické doušky něco nápaditého, bude vaše oslava mnohem zábavnější. A dokážete spočítat způsoby, jak podávat horké kakao? Horká čokoláda s domácími marshmallows, mátovými tyčinkami a šlehačkou potěší mlsné dospělé, tak i malé hosty.

A nezapomeňte, že zimní svatba nemusí být zároveň událostí s vánoční tématikou – i když červeno-zelené oslavy nebo nablýskané metalické večírky jsou jistě zábavné, nejsou to zdaleka vaše jediné možnosti. Můžete hodit parádní zimní svatbu bez jediného svátečního motivu.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář