DOKONALÁ PODZIMNÍ SVATBA

Mnoho lidí si svatební sezónu spojuje s letními měsíci, ale my vám prozradíme malé tajemství. Podzim, zejména konec září, říjen a začátek listopadu, je jedním z nejlepších období v roce, kdy si můžete říct „ANO“. Příjemnější teploty (je nepravděpodobné, že by vás čekala krutá zima nebo úmorné vedro), vynikající menu a celkově útulná atmosféra jsou jen některé z mnoha prvků, které dělají toto období tak výjimečným.

Stále se nejste jisti, zda je podzim to pravé ořechové pro vás?

Důvody, proč mít svatbu na podzim:

Počasí je obvykle poměrně předvídatelné – slunečné a mírné se skvělým světlem. Váš fotograf bude schopen zachytit krásné snímky ve zlaté hodince.

Na podzim se hojně vyskytují zářivé barvy: červená, zlatá, oranžová a poskytují vlastní nádherné, přirozené pozadí, které doplňují sytě fialové barvy švestky

Když se večer setmí a ochladí, můžete si připravit spoustu romantických prvků, jako jsou venkovní ohniště, ohňostroje a prskavky

Ceny mimo špičku obvykle začínají v říjnu, takže místo konání akce může mít mnohem výhodnější nabídku

Nemusíte se držet klasického menu v podobě svíčkové, podzim nám dává volnou ruku s výběrem sezónního jídla. Můžete být originální a nechat naservírovat dýňovou polévku a na hlavní chod panenku se švestkami. Pro zahřátí hostů v případě ochlazení zařiďte například horký jablečný cider.

Vaše Viktorie ♥

Komentáře

mood_bad
  • Žádné komentáře
  • Přidat komentář